Dzisiaj

środa, 15 lipiec 2020 Henryka, Anny i Włodzimierza

Zmiana rozmiaru tekstu

RSS i mapa serwisu

Biuletyn Informacji Publicznej

DOK - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

MENU

Menu

Tor taneczny – „Roztańczony Dzierżoniów” dla dzieci

Opis: 

Tor taneczny – „Roztańczony Dzierżoniów” to otwarte warsztaty tańca nowoczesnego online prowadzone przez Jakuba Ciąpałę, młodego dzierżoniowskiego tancerza z wieloma sukcesami w Polsce i Europie. Filmy emitowane są dwa razy w tygodniu – we wtorki dla dzieci, w czwartki dla młodzieży i dorosłych. Program zajęć obejmuje: podstawy tańca ulicznego, podstawowe kroki, freestyle, elementy dla zaawansowanych, inspiracje. Finał każdego z dwóch cykli odbędzie się na live streamie na żywo, podczas którego zaprezentowana zostanie nauka choreografii na żywo na podstawie kroków z poprzednich odcinków.
Start 16.06 godz. 18:00. www.dok.pl, FB:DzierzoniowskiOsrodekKultury

ODCINEK 3 dla dzieciaków – Bounce

W tym odcinku poznacie tajniki jak rozwinąć technike waszego bounce ! Zachęcamy do ćwiczenia razem z nami! Do zobaczenia już w następnym odcinku 

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

https://www.facebook.com/dzierzoniowski.osrodek.kultury/videos/3600134173350008/

Jakub Ciąpała - mieszkaniec miasta Dzierżoniów odnoszący wiele sukcesów w tańcu street dance w Polsce oraz za granicą, najmłodszy konferansjer zawodów tanecznych w Europie. Obecnie uczęszcza do 3 klasy w I Liceum Ogólnokształcącym w Dzierżoniowie. „Absolwent Roku”- otrzymał specjalną nagrodę za wzorowe sprawowanie funkcji przewodniczącego szkoły ( SP1, dawne ZG3). Finalista konkursu "Orzeł Dolnośląski", dla najlepszych uczniów LO. Jest pomysłodawcą jednych z największych międzynarodowych zawodów tanecznych w Polsce, które odbyły się w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury (Future Pace Battle). Future Pace Battle zostało laureatem nagrody "Sudeckie Kryształy". Pierwszy męski tancerz z powiatu dzierżoniowskiego z tytułem laureata w „Dolnośląskiej Gali Talentów”. Laureat wielu nagród tanecznych.

Data imprezy: 
wtorek, Czerwiec 30, 2020 - 18:00
Kategoria imprezy: 
Warsztaty
Kup bilet on-line