Dzisiaj

środa, 15 lipiec 2020 Henryka, Anny i Włodzimierza

Zmiana rozmiaru tekstu

RSS i mapa serwisu

Biuletyn Informacji Publicznej

DOK - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

MENU

Menu

Tor Muzyczny – „Rozśpiewany Dzierżoniów”

Opis: 
  • Tor Muzyczny – „Rozśpiewany Dzierżoniów”, dzięki któremu możliwe jest śledzenie na bieżąco dokonań Studia Wokalno-Instrumentalnego DOK on-line. Paulina Lenda -Kozub i Piotr Kozub - przygotują własne, autorskie kompozycje, aranże i wykonają je w 10 ciekawych miejscach z powiatu dzierżoniowskiego z uczestnikami Studia DOK. W ten sposób przygotowane teledyski zamieszczone zostaną w sieci. Próby przygotowań, zapowiedzi będą na bieżąco zamieszczane w Internecie. Na koniec przygotowań zostanie zaprezentowany zmontowany film z realizacji projektu, przygotowań, z wypowiedziami uczestników.

Start 21.06 godz. 18:00. www.dok.pl, FB:DzierzoniowskiOsrodekKultury
Paulina Lenda i Piotr Kozub to debiutujący duet w skład którego wchodzi dwójka młodych muzyków, których połączyła wspólna pasja i scena. Wydali debiutancki album Our House By The Lake a debiutancka EP-ka „Almost There” - inspirowana minimalizmem, przestrzenią, naturą i brzmieniami akustycznymi, została wydana w 2018 r. Razem prowadzą studio wokalno-instrumentalne przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, którego uczestnicy doskonalą emisję głosu, pracują nad interpretacją piosenek, uczą się świadomej interpretacji wykonywanego utworu i kreowania swojej scenicznej osobowości. Wykonują różnorodny repertuar, dobierany stosownie do ich wieku i możliwości. Studio uczy i doskonali umiejętności gry na instrumentach: gitarze, pianinie, basie, wiolonczeli, perkusji. Przygotowuje do stworzenia zespołu i występów na scenie.

Zapowiadamy pierwszy odcinek z Patrycja Tronina!

https://www.facebook.com/studiowokalnoinstrumentalnedok/videos/854050121786137/UzpfSTEwMTUwNDg2OTkzNDUwMjozMDMxNjIwMDAwMjU2Mjkz/?epa=SEARCH_BOX

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (DOK) i Studio wokalno-instrumentalne DOK zapraszają na Akustyczne Live Sesje organizowane w ramach projektu Rozśpiewany Dzierżoniów. Przed nami całe lato z muzyką i aż 10. odcinków on-line z różnych dzikich lokalizacji w pięknym Powiecie Dzierżoniowskim!

Już od 21/06, w każdą niedzielę, będziemy zamieszczali w sieci zapowiedź z próby, zapowiadając wychowanków Studia wokalno-instrumentalnego DOK. W każdy piątek natomiast na naszej stronie pojawi się teledysk z akustyczną wersją autorskich kompozycji, które wspólnie dla Was przygotowaliśmy (pierwszy odcinek już 26/06).

Jeśli śledziliście naszą stronę i poczynania młodych wokalistów, to wiecie już na co ich stać po naszym ostatnim Live Koncert w DOMu! Jeśli jednak jeszcze tego nie słyszeliście, serdecznie zapraszamy Was wszystkich na powtórkę z naszego godzinnego koncertu, bo naprawdę warto: https://youtu.be/xp3VHsppyHM

Na koniec czeka nas WIELKI FINAŁ, czyli projekcja filmu z podsumowaniem z realizacji całego projektu i naszej działalności w trakcie pandemii. Rozmowy, wypowiedzi uczestników, nagrania z przygotowań, zabawne anegdoty.

Startujemy już 21/06! Zapraszamy do śledzenia naszej strony i do zobaczenia po drugiej stronie szklanego ekranu!

Studio wokalno-instrumentalne DOK
Instagram: @studiowokalnoinstrumentalnedok
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (DOK)

https://www.dok.pl/

Data imprezy: 
niedziela, Czerwiec 21, 2020 - 18:00
Kategoria imprezy: 
Koncert
Kup bilet on-line