Dzisiaj

poniedziałek, 21 październik 2019 Celiny, Urszuli i Janusza

Zmiana rozmiaru tekstu

RSS i mapa serwisu

Biuletyn Informacji Publicznej

DOK - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

MENU

Menu

Międzynarodowy Dzień Jazzu / International Jazz Day

Opis: 

Obchody Światowego Dnia Jazzu w Dzierżoniowie pod patronatem Burmistrza Dariusza Kucharskiego - jazzowy czwartek, 25 kwietnia 2019r.

Z okazji Światowego Dnia Jazzu, proklamowanego w listopadzie 2011r. na 36. sesji Konferencji Generalnej UNESCO, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Jazzowy Pegazz, zapraszają 25 kwietnia 2019r. na Koncert KWSM Band w składzie: Janusz Konefał, Tomasz Wilczyński, Marzena Słowik, Mateusz Maniak. Początek koncertu godz. 19.00. Bilety do nabycia w kasie DOK-u, w cenie 25 złotych w przedsprzedaży, 35 złotych w dniu koncertu.

Koncert jazzowy, poprzedzi barwna Parada Nowoorleańska, która wyruszy swingowym krokiem, spod Ratusza i przejdzie ulicą Świdnicką do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Na czele Parady, Miejska Orkiestra Dęta, a przed Orkiestrą, maszerować będą w paradnych strojach, mażoretki, które zaprezentują specjalnie przygotowany choreograficzny układ taneczno - marszowy do muzyki Orkiestry Dętej. Początek Parady, godzina 18.00.

Światowy Dzień Jazzu adresowany jest do tych wszystkich, dla których jazz jest wartością wspólną. Dlatego dzień 25 kwietnia 2019r. to wyjątkowa okazja do muzycznych spotkań mieszkańców Dzierżoniowa.

Data imprezy: 
czwartek, Kwiecień 25, 2019 - 18:00
Kategoria imprezy: 
Impreza
Kup bilet on-line