Dzisiaj

poniedziałek, 24 luty 2020 Marka, Bogusza i Macieja

Zmiana rozmiaru tekstu

RSS i mapa serwisu

Biuletyn Informacji Publicznej

DOK - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

MENU

Menu

Joanna Ślipko & Lub Jazz Band

Opis: 

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz DGN Klub Jazzowy Pegazz zapraszają na koncert z cyklu "Jazz fajny jest"
W jazzowy czwartek w Jazz Caffe Pegaz, wystąpi zespół:
Joanna Ślipko & Lub Jazz Band w składzie:
Joanna Ślipko - śpiew
Mirosław Sanecki - saksofon tenorowy
Roman Sobstyl - fortepian
Bogdan Feliczak - kontrabas
Paweł Kurek - perkusja
DOK, 27.02. 2020. Godzina 19.00 sala koncertowa DOK.
Cena biletu 25 zł (w przedsprzedaży), 35 zł (w dniu koncertu)
Bilety do nabycia w kasie DOK, ulica Świdnicka 23,
telefon 74/64 65 019 oraz na www.dok.pl w zakładce kup bilet
JOANNA ŚLIPKO & LUB JAZZ BAND
Joanna Ślipko – wokal- absolwentka śpiewu na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, trener wokalistyki, prowadzi Akademię Śpiewu przy CK Muza w Lubinie.
LUB JAZZ BAND to zespół, który powstał w Lubinie w październiku 2018r. Ma za sobą koncerty m.in. w Klubie Jazzowym w Dzierżoniowie, Akademii Rycerskiej w Legnicy, CK Muza w Lubinie oraz Sali Widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury. W ich repertuarze znajdują się zagraniczne i polskie standardy muzyki jazzowej /swing, funk, blues, jazz classic/.
Mirosław Sanecki – saksofon tenorowy- edukację muzyczną rozpoczynał nauką gry na akordeonie, a następnie zamienił go na saksofon. Pierwsze kroki w muzyce jazzowej stawiał we wrocławskim zespole Relax Jazz Band u boku dzisiejszych gwiazd polskiego jazzu Piotra Wojtasika i Kuby Stankiewicza.
Robert Sobstyl- fortepian- muzyk zawodowy uhonorowany tytułem muzyka artystycznie twórczego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za całokształt pracy artystycznej. Wiele lat koncertował z orkiestrami i zespołami na zachodzie Europy. Od 2008 roku na stałe w kraju, bierze aktywny udział w różnych projektach muzycznych, zajmuje się również komponowaniem, pisaniem tekstów piosenek oraz aranżacją.
Bogdan Feliczak –kontrabas- podstawy gry na kontrabasie zdobył w szkole muzycznej. Posiada uprawnienia muzyka zawodowego również na gitarze basowej i trąbce. Wiele lat grał w orkiestrze górniczej, prowadził działalność instruktorską a także był członkiem big- bandu akompaniującego m.in. wykonawcom Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie.
Paweł Kurek- perkusja- absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, uczestniczy w wielu projektach muzycznych. Obecnie gra również w zespole Martyny Jakubowicz.

Data imprezy: 
czwartek, luty 27, 2020 - 19:00
Kategoria imprezy: 
Koncert
Kup bilet on-line