Dzisiaj

wtorek, 18 luty 2020 Konstancji, Alberta i Szymona

Zmiana rozmiaru tekstu

RSS i mapa serwisu

Biuletyn Informacji Publicznej

DOK - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

MENU

Menu

ACID DRINKERS - LIVE ON STAGE

Opis: 

ACID DRINKERS !
LIVE ON STAGE
18.10.2019 godz. 19.00
Sala koncertowa DOK.
Bilety: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu.
Bilety do nabycia w kasie biletowej DOK tel. 74/ 64 65 019, ul. Świdnicka 23, I piętro. Poniedziałek, wtorek , środa w godz. 10.00 - 17.00, czwartek w godz. 9.00 - 16.00 oraz na stronie www.dok.pl

ACID DRINKERS W DZIERŻONIOWIE

ACID DRINKERS obchodzi w tym roku 30 lecie swojej działalności. Spodziewać się więc możemy po tym koncercie wszystkiego. Warto nadmienić, że w zespole od 2017 roku na gitarze gra rodowity dzierżoniowianin Łukasz „Dzwon” Cyndzer. Będzie więc można mu kibicować.

Acid Drinkers ( po polsku Kwasożłopy) –zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 30 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś . Dali się również we znaki zagranicą - gdyby nie problemy wizowe 20 lat temu, mogliby być dzisiaj głównym towarem eksportowym Polski. Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny. Titus – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru. Popcorn – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary nad Wisłą. Ślimak – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce. Dzwon – w zespole od jesieni 2017. Byli członkowie zespołu to Litza (współzałożyciel), Perła, Lipa i śp. Olass (zmarły w 2009 roku), Jankiel. Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii – z każdej gali Fryderyków na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank wynosząc ich aż 4 – m.in. za Przebój i Grupę Roku. Płyta „Fishdick Zwei” z coverami odbiła się szerokim echem w Polsce. Utwór „Love Shack” przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu. Kwasożłopy kują metal i krzeszą iskry i nic nie zapowiada by mieli poprzestać.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu! Gdyby butelka nie została szybko wypita dziś miała by już 30 lat! Dlatego tego roku zapraszają nas na wspólne świętowanie ich okrągłych urodzin! Zgodnie z przysłowiem - im starsi tym lepsi! Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 2000 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną - dość wymienić „Infernal Connection”, „High Proof Cosmic Milk”, czy „The State Of Mind Report”. Acid Drinkers tworzy czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon, których popularność wyszła daleko poza scenę metalową!

 

 

Data imprezy: 
piątek, Październik 18, 2019 - 19:00
Kategoria imprezy: 
Koncert
Kup bilet on-line